с. Мар'янське. Мар'янська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 Зеленодольської міської ради

План заходів

План роботи методичного кабінету

Завдання:

-   координація колективних форм і методів роботи та самоосвіти з підвищення педагогічної майстерності у вихованні підростаючого покоління;

-   організація системи заходів, спрямованих на розвиток творчого потенціалу педагогів, впровадження досягнень кращого педагогічного досвіду та освітніх технологій у виховній системі школи.

Зміст роботи

Термін контролю

1

Співбесіда з кл. керівниками з питань організації діяльності кл.колективу у 5-х кл.

вересень

2

Нарада: Про систему виховної роботи з учнями, які мають проблеми з поведінкою та пропусками занять.

Заст.. дир. 3 ВР

жовтень

3

Нарада: Стан виконання програми «Громадянське виховання в умовах Української державності»

Заст.. дир. 3 ВР

листопад

4

Круглий стіл «Колективний досвід школи 3 питань підвищення ефективності виховного заходу».

грудень

5

Педагогічна рада при заступникові з ВР «Творча індивідуальність школярів і шляхи її розвитку»

лютий

6

Нарада: Про виконання програми «Обдаровані діти-надія України»

березень

7

Нарада: «Організація літнього відпочинку і оздоровлення дітей - 2012р.»

Заст. дир..з ВР

квітень

8

Співбесіди з вчителями з питань підвищення пед.. майстерності класного керівника